Geloven met je lijf (cursus)
Op donderdag 6 maart gaat de cursus ‘Geloven met je lijf’ van start. Op vijf opeenvolgende donderdagen gaan we verkennen hoe fysiek ons geloof is. Geloof en spiritualiteit worden doorgaans gezien als zaken van het hart. In de praktijk zit het vaak ook in je hoofd: je brein redeneert en twijfelt. Terwijl in de taal van de Bijbel voortdurend sprake is van handen en voeten, ingewanden en adem.
In deze cursus van vijf avonden verkennen we achtereenvolgens welke rol je voeten spelen voor je verbinding met hemel en aarde, wat handen doen als ze zegenen, wat je buik met compassie te maken heeft, hoe je ademhaling op zich al een doorgaand gebed is, en tenslotte waar je hart zit en waar het voor staat. We doen dat al pratend in de kring, maar ook met heel concrete oefeningen.
Deze cursus is al eens met een grote groep deelnemers gehouden in november 2022. We hopen op nieuwe deelnemers, maar wil je op herhaling, ook dan ben je welkom! De avonden zijn van 20:00 tot 21:30 uur, in principe in de kerkzaal. Een flyer over de cursus kun je hieronder downloaden.
Gerelateerd:
- Zondag16 februari
- Actie Kerkbalans 2025
- Uitnodiging bloemschikken
- Bijeenkomsten voor nieuwe leden en belangstellenden
- Vakantie met zorg en aandacht
- Download het activiteitenprogramma
- De Ark van dinsdag t/m donderdag elke morgen open!
- Openluchtdienst Pinksterzondag 2022: foto’s
- Nieuw beleidsplan: nu nóg korter
