Contactpersonen

Ellen van Strijen

Notuliste / Roosters
E-mail: notuliste@dearkonline.nl

Kik

Marianne Kik

Coördinator contactpersonen
E-mail: contactpersonen@dearkonline.nl

Lide_schip

Lide Schipper- Wynia

Kinderkerk
E-mail: l.schipper@dearkonline.nl
E-mail: kinderkerk@dearkonline.nl

 

Marieke van Wingerden

Kindercreche
E-mail: m.vanwingerden@dearkonline.nl
E-mail: kindercreche@dearkonline.nl

Blanco foto

Wim Verseveldt

Autodienst
E-mail: vervoer@dearkonline.nl

Kemseke

Harry van Kemseke

PR
E-mail: pr@dearkonline.nl

Recourt

Koos Recourt

Liturgie en Eredienst
E-mail: k.recourt@dearkonline.nl
E-mail: liturgie@dearkonline.nl

Tromp

Pauline Tromp

Kostercoördinator / Activiteiten Manager / Gastvrouw
E-mail: p.tromp@dearkonline.nl

Winanda Spruijt

Winanda Spruijt-Mom

schoonmaakploeg
E-mail: w.spruijt@dearkonline.nl

 

Reacties zijn gesloten.
















 

Nieuwsbrief Ark op koers



  • Snel contact:

    06 - 383 041 09


    E-mail: ds@dearkonline.nl

  •  
  • Kerkdiensten:

    Elke zondag 10:00 uur


    Adres: Olijfgaarde 12 Hendrik Ido Ambacht

  •  
     
  • Volg De Ark op:

     


  •