Kerkenraad

Ds. Piet van Veldhuizen

E-mail: ds@dearkonline.nl
Tel.nr.: 06-38304109

Adres: Geertruid Pijnsenhof 14

 Mees Hakkenberg

Mees Hakkenberg

(preses)

Ouderling – voorzitter kerkenraad
E-mail: m.hakkenberg@dearkonline.nl

Marianne Naaktgeboren

Marianne Naaktgeboren

Ouderling 
E-mail: m.naaktgeboren@dearkonline.nl
E-mail: eredienst@dearkonline.nl

René van Driel

Ouderling-kerkrentmeester
E-mail: r.vdriel@dearkonline.nl

Winanda Spruijt

Ouderling-kerkrentmeester
E-mail: w.spruijt@dearkonline.nl

Eveline van der Feijst

Ouderling-kerkrentmeester
E-mail: e.vdfeijst@dearkonline.nl

Hamburger

Hans Hamburger (scriba)

Ouderling
E-mail: scriba@dearkonline.nl
Tel.nr.: 06 – 4911 4820

Henk Alderlieste

Henk Alderlieste

Ouderling / Werkgroep Vorming en toerusting
E-mail: h.alderlieste@dearkonline.nl
E-mail: vormingentoerusting@dearkonline.nl

IMG_2068

Henk de Goede

Ouderling-kerkrentmeester
E-mail: h.degoede@dearkonline.nl

 Simon Bravenboer

Simon Bravenboer

Ouderling
E-mail: s.bravenboer@dearkonline.nl

Paul Beekhof

Ouderling
E-mail: p.beekhof@dearkonline.nl

Sander Kap

Sander Kap

Jeugdouderling
E-mail: s.kap@dearkonline.nl

Knook

Ingrid Knook

Diaken
E-mail: i.knook@dearkonline.nl

Geen foto

Flora Pons

Diaken
E-mail: f.pons@dearkonline.nl

 Karin Schook

Karin Schook

Diaken
E-mail: k.schook@dearkonline.nl

Caroline Scheurwater

Diaken
E-mail: c.scheurwater@dearkonline.nl

Reacties zijn gesloten.
















 

Nieuwsbrief Ark op koers



  • Snel contact:

    06 - 383 041 09


    E-mail: ds@dearkonline.nl

  •  
  • Kerkdiensten:

    Elke zondag 10:00 uur


    Adres: Olijfgaarde 12 Hendrik Ido Ambacht

  •  
  • Collectebonnen:

    Bestel collectebonnen

  •  
  • Volg De Ark op:

     


  •